Stroje na zpracování pryže a plastů

Zakázková výroba

Nabízíme široké spektrum strojírenské výroby v jednom výrobním areálu, takzvaně POD JEDNOU STŘECHOU. Naší snahou je zkvalitňovat spolupráci se stávajícími zákazníky a nabízet dlouhodobou a seriózní spolupráci novým zákazníkům.

Společnost CHODOS nabízí jedinečné technologie v tepelném zpracování a obrábění, jako např. hloubkové vyvrtávání dlouhých otvorů a nitridaci v plynu.

Jedinečná technologie hlubokého vyvrtávání je zajišťovaná na jednoúčelovém vyvrtávacím stroji TBT. Předností je velký rozsah vyvrtávaných průměrů – standard 18 – 160 mm s možností rozšíření dle konkrétního požadavku zákazníka. Maximální délka vyvrtávaných otvorů je L 3000 mm. Stroj TBT umožňuje vyvrtávání všech základních konstrukčních, ale rovněž chromových a nerezových ocelí s pevností až 1100 MPa. Na stroji jsou používány nástroje od renomovaných výrobců (BOTEK) pro zajištění kvality vyvrtávaných dílců.

V lednu 2018 jsme dokončili s milionovými investicemi modernizaci nitridační pece, abychom zajistili plně kontrolovaný režim s grafickým výstupem nitridačního procesu. Nitridační pec je především výjímečná svým nadstandartním využitelným rozměrem. Provedenou modernizací nitridační pece je zajištěno lepší řízení celého procesu nitridování, přesné výstupy a záznamy výrobních plánů dle požadavků zákazníků a možnosti programování a doplňování SW (programy pro konkrétní nitridační proces).
                                                                                                                                                                                            Nabízíme strojírenskou výrobu dílců i celků včetně montáží hydraulických, pneumatických a elektrických komponent dle požadavků a dokumentace zákazníků. Možnosti obrábění, montáže, elektro, tepelného zpracování včetně základních parametrů jsou specifikovány dále v tabulce.

Našim zákazníkům nabízíme v rámci zakázkové výroby konstrukční a technologickou podporu a zpracování dokumentace při realizaci zakázky.

  • zpracování nové výkresové dokumentace 
  • rozkreslení a úpravy výkresové dokumentace
  • návrhy technologií

Využíváme naše know-how


© 2014 - 2023 CHODOS CHODOV s.r.o.