Stroje na zpracování pryže a plastů

Ze života firmy

Modernizace nitridační pece dokončena!

16. 01. 2018

V lednu 2018 jsme dokončili s milionovými investicemi modernizaci nitridační pece, abychom zajistili plně kontrolovaný režim s grafickým výstupem nitridačního procesu. Díky tomu jsme získali zcela nový regulační systém nitridace s osazením nové technologie. Na fotu je vidět režim spalování zbytkových plynů, který zabezpečuje ekologický režim a zabraňuje vypouštění plynů do ovzduší. Nový režim respektuje nejnáročnější požadavky na kvalitu nitridace a zcela nám dává možnost okamžitého dohledu nad nitridačním procesem a následně s grafickým výstupem v počítači. Nitridační proces je zcela plně automatizovaný. Tato nitridační pec je rozměrově největší v lokalitě od Prahy na západ republiky. Umožňuje nám bezkonkurenčně nitridovat rozměrově velké kusy. Nitridace je jeden z procesů, kterými se naše společnost dlouhodobě může prezentovat jako výjimečná.

 

   

Veselé Vánoce a vše nejlepší v roce 2018!!

22. 12. 2017

Společnost CHODOS CHODOV, s.r.o. přeje všem svým současným i bývalým zaměstnancům, obchodním partnerům, ale i všem ostatním lidem dobré vůle co nejkrásnější svátky vánoční a do roku 2018 mnoho spokojených a naplněných chvil se svými nebližšími.

Období vánočních svátků bývá plné pohody, dobré vůle a sounáležitosti. Přejme si tedy navzájem, abychom takové chvíle prožívali nejen o Vánocích, ale co nejčastěji i ve dnech všedních.

 

 

 

Nové webové stránky

26. 11. 2017

Společnost CHODOS spouští dne 1.12.2017 nové webové stránky, na kterých naleznete veškeré informace o společnosti, zajímavosti z historie firmy, informace o nových technologiích, produktech a výrobcích společnosti CHODOS CHODOV s.r.o., nabídku volných pracovních míst a mnoho dalšího! Jedním z cílů nových webových stránek, je přiblížit aktuální dění a vývoj ve společnosti bývalým zaměstnancům.

Zároveň nás již nyní najdete i na sociální síti facebook! 

 


© 2014 - 2018 CHODOS CHODOV s.r.o.