Stroje na zpracování pryže a plastů

POSKYTNUTÍ ASISTENČNÍCH VOUCHERŮ ZE STRANY KARLOVARSKÉHO KRAJE

Společnost CHODOS CHODOV s.r.o. obdržela veřejnou podporu ze strany Karlovarského kraje pro dva projekty, které společnost aktuálně realizuje a které by měly význaně přispět k rozvoji a modernizaci výrobního programu pod naší značkou. 

Jedná se o vývoj a výrobu PROTOTYPU UNIKÁTNÍHO PARKOVACÍHO SYSTÉMU CAR PARK a také o VÝVOJ INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE VYFUKOVACÍHO AUTOMATU PRO PLASTIKÁŘSKÝ PRŮMYSL. 

Oblasti vývoje a výroby vyfukovacích automatů se společnost CHODOS věnuje již více než 50 let. Za tu dobu se stroje pod značkou CHODOS uplatnili na všech kontinentech a v mnoha oblastech plastikářského průmyslu. Nynější, již 5. vývojová řada, navazuje na tradiční kvalitní výrobu s důrazem na implementaci moderních technologií. 

Parkovací systém CAR PARK je novým, jedinečným projektem konstrukčního a výrobního týmu naší společnosti. Jedná se o nový sortiment, který reaguje na aktuální celosvětovou poptávku a který má za cíl rozšířit sortiment výrobků tradiční české strojírenské společnost. 

 

 

Společnost CHODOS CHODOV s.r.o. si váží podpory a aktivního přístupu Karlovarského kraje a jeho organizací. Za spolupráci a finanční podporu děkujeme! 

 

www.kr-karlovarsky.cz 

 

 

 


© 2014 - 2021 CHODOS CHODOV s.r.o.